image description

Karmienie mlekiem modyfikowanym
dla niemowląt

W pierwszym roku życia właściwe odżywianie dziecka stanowi dla ciebie absolutny priorytet.Jeżeli zamierzasz odstawić dziecko od piersi lub od początku rezygnujesz z karmienia piersią, możesz skorzystać z  mleka modyfikowanego dla niemowląt, które stworzono jako alternatywę dla naturalnego pokarmu kobiecego. Jeżeli twoje dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe lub cierpi na nadwrażliwość pokarmową, mamy dla ciebie rozwiązanie,  które pozwoli ci czerpać radość z karmienia, a równocześnie zapewni dziecku zdrowy rozwój. Porozmawiaj o tym z  lekarzem.

Ważna informacja: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia

Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy dbać o dietę w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka oraz nie decydować się na nieuzasadnione dokarmianie. Karmienie butelką może powodować osłabienie laktacji. Podczas przygotowywania posiłku należy przestrzegać instrukcji podanej na opakowaniu oraz zasad higieny. Przed rozpoczęciem karmienia butelką należy rozważyć korzyści finansowe płynące z karmienia piersią. W sprawach dotyczących żywienia niemowląt rodzice powinni zasięgnąć porady lekarza.

Fakt :

Lipil to unikalna kompozycja kwasów tłuszczowych DHA(omega3)/ARA(omega 6) w ilościach i proporcjach wzorowanych na mleku matki i zgodnych z zaleceniami ekspertów.

Enfamil o udoskonalonym składzie

Nie wszystkie dostępne na rynku mleka modyfikowane dla niemowląt posiadają jednakowy skład i działanie potwierdzone badaniami klinicznymi. Mleko Enfamil Premium 2 z Lipilem zostało specjalnie opracowane z myślą o dostarczeniu wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu zdrowych dzieci. Enfamil Premium 2 zawiera wszystkie potrzebne dziecku witaminy i składniki mineralne oraz Lipil, unikalną kompozycję kwasów tłuszczowych z DHA (rodzaj kwasu Omega 3) w ilościach właściwych dla prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu niemowląt

image description

Częste problemy związane z karmieniem

Enfamil AR 2 z Lipilem

Opracowane na podstawie badań naukowych mleko modyfikowane z dodatkiem substancji zagęszczającej przeznaczone dla niemowląt, z problemem ulewania.

image description